Back To Top

درباره سپهر صنعت

شرکت سپـــهرصنعت

شركت سپهرصنعت با فعالیت در زمینه برق و اتوماسیون صنعتی تشکیل شده است و با هدف اصلی ارتقا سطح دانش و بروز رساني صنايع مختلف كشور فعایت می کند.
در جهت نيل به اين هدف با تشكيل تيمي از افراد با تجربه و همچنين ارتباط با كمپاني هاي بزرگ اين عرصه در سراسر جهان اميدواراست قدمهايي مفيد در جهت خدمت رساني و بهبود روز افزون صنعت كشور بردارد.
محصولات با کیفیت,مشاوره در انتخاب دستگاه مناسب با پروژه, خدمات پس از فروش به موقع از برنامه های اصلی سپهرصنعت می باشد.

محصولاتی که از شرکت سپهرصنعت قابل تهیه می باشد به شرح ذیل است:

نمایندگی  GEFRAN ایتالیا

جفران ایتالیا یکی از قویترین کمپانی ها در زمینه تولید AC Drive و DC Drive و همچنین انواع سنسورها می باشد که سپهرصنعت مفتخر به دریافت نمایندگی این برند از ابتدای سال 2019 می باشد.جفران ایتالیا از دهه هفتاد در ایران فعالیت میکند و رزمه های بسیاریرا از آن خود کرده است.جفران را با سه سال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروشاز نمایندگی انحصاری آن سپهرصنعت درخواست نمایید.

نمایندگی  SSInverter

ما در سپهرصنعت با بررسی نیاز بازار صنعت داخلی و آشنایی با برندهای مختلف موجود در داخل به تولید دستگاه کامل و با کیفیت SSI مشغول شدیم.SSInverter با راه اندازی بسیار ساده و کیفیت بالا و قیمت مناسب توانسته است بخش عمده ای از صنعت را پوشش دهد.SSInverter که از سال 2012 وارد بازار ایران گشت توانسته است نگاه مثبت کاربران متعددی را به دلیل کارآمدی و کیفیت خوب قطعات و نرم افــزار بسیار دقیق در اکثر صنایع به خود جلب نماید . برای بسیاری از کاربران جالب است که بدانند نام تجاری SSInverter از سپهرصنعت اینورتر مخفف گردیده است که برند وارداتی می باشد که به سفارش سپهرصنعت تولید و موجود می گردد.اینورتر های SSI شامل 12 ماه گارانتی و 60 ماه خدمات پـس از فروش شرکت سپهرصنعت مـی باشد.

نمایندگی  HOWCORE

مجموعه Howcore با تولید چوک های ورودی و خروجی و مقاومت ترمز های با کیفیت و استاندارد توانسته است جزء اولین مجموعه های تولید لوازم جانبی باشد.سپهرصنعت نماینده انحصاری لوازم جانبی هاکور از سال 2012 سهم گستـرده ای در تامین چوک ورودی و خروجی و مقاومت ترمز در صنعت داشته است.چوکها و مقاومت ترمزهای هاکور با بهترین متریـال تهیه می شود و با جدیدترین دستــگاه های اندازه گیری,کیفیت آن بررسی می شود و دارای استانداردهای جهانی و اروپایی می باشد.

برخی از رزمه ها سپهرصنعت

سپهرصنعت مفتخر به ارائه صدها پرژه صنعتی در بخشهای مختلف جهت اتوماسیون سازی تاورکرین و انواع جرثقیل - کارخانجات گچ جهت آسیاب ها -اکسترودرها -کمپرسورها  - دستگاه های پرس - میکسرها - پمپها - فن می باشد.که در بخش رزومه اندکی از موارد نصب به صورت تصویری آورده شده است.
جهت اطلاعات بیشتر و دریافت منوال های راه اندازی با ما تماس بگیرید.

Default Blue Green