Back To Top

درباره SSInverter (SSI)

آشنایی با SSInverter

اینورتر SSI از سال 2013 میلادی (معادل 1392 شمسی) با بررسی برندهایِ موفق اینورتر در دنیا شروع به تولید کرد.اینورتر اس اس اینورتر با ارائه ی سری های مختلف موفق به جذب درخواست کنندگان بسیاری در صنایع مختلف گردید.

تمام مدلهای مختلف این برند با توجه به سادگی ظاهری و برنامه دهی آسانِ مطابق میل کاربران, از کیفیت بسیار بالایِ سخت افزاری برخوردار است.

رزومه های متعدد SSInverter در صنایع: گچ و سیمان - فولاد - ساختمانی اعم از جرثقیل ها و تاورکرین ها و همچین بالابرها - کاغذ و کارتن سازی همچون دستگاه های جمع کن و میکسرها - سیم و کابل - اکسترودرها و انواع پمپهای مختلف و کمپرسورها- فن ها و سانتریفیوژ ها- دستگاه های مختلف مختص به ماشین سازان و بسته بندی به کاررفته است و با بهترین قدرت پاسخگوی صنایع مختلف بود است .

برخی از کاربران از تغییر مختلف مدهای SSInverter در سالهای متعدد جویا شده اند و دلیل این امر چیزی جز پیشرفت و همگام سازی  با جدیدترین تکنولوژی هایِ روز دنیا نبوده است.

هدف تیم SSI ارائه بهترین کیفیت سخت افزاری و به روزترین نرم افزار با قیمتهای مناسب جهت پیشرفت صنایع مختلف می باشد.

هدف از تشکیل تیم فنی SSInverter فقط فعالیت بازرگانی نبوده و مهترین آرزوی این تیم رشد صنایع مختلف ایران عزیزمان می باشد.

ما با رائه آخرین مدل SSI یعنی سری SSI800 گام بزرگی در جهت ارائه نرم افزاری ارتقاع یافته برداشته ایم. اینورتر SSI800 با قدرت سخت افزاری بالا با نرم افزارهای مختلف همراه خوبی برای شما کاربر گرامی جهت کنترل هرچه دقیق تر دستگاه های تحت کنترلتان می باشد.

SSI800 با کنترل به صورت V/F *  Vectore * Closed-loop *PID و همچنین دارابودنTorque Control   بسیاردقیق کار را برای کاربران بسیار آسان کرده است.

چه خوب است بدانید PLC داخلی این دستگاه تنظیم سرعتهای مختلف را به شما میدهد.

داشتن فیلتر EMC داخلی برای سرکوب نویزها و همچنین چوک DC داخلی از توان 37 کیلووات به بالا برای حفاظت از اینورتر شما بسیار عالیست.

SSI800 با داشتن چاپر داخلی تا توان 22 کیلووات و چاپر اکسترنال از 45 تا 160 کیلووات به شما کمک میکند که در صنایع ساختمانی و بالابری دستگاه کاملی را داشته باشید.

اینورتر SSI800 با داشتن نرم افزار کنترل موتور به شما کمک میکند تا از طریق PC خود بتوانید این اینورتر را تحت کنترل خود داشته باشید.

شبکه های ارتباطی SSI800 بسیار گسترده است و شامل Modbus- Profibus-Canbus-Canopen می باشد.

SSI800 با وجود اینکه از ابتدای 2019 وارد بازار گردید طیف گسترده ای از صنایع را پوشش داده و با تولید در ایران قیمت بسیار مناسبی را نسبت به کیفیت فوق العاده به همراه دارد.

امید است با تلاش های بیشتر تیم SSI بتوانیم این درایو با کیفیت را به پیشرفت های بیشتر نزدیک کنیم.به یاد داشته باشید هر آنچه از یک اینورتر فوق حرفه ای میخواهید میتوانید از SSI800 انتظار داشته باشید.

برای آشنایی بیشتر با SSI800 کلیک کنید

در ادامه ارائه اینورتر SSI800 محصول اکنومی آن یعنی SSI80 وارد سبد محصولات SSInverter گردید که علاوه پوشش 90 درصدی صنایع مختلف محصولیست بسیار خوش قیمت که می تواند پیشنهاد مناسبی برای ماشین سازان دستگاه های صنعتی باشد.

برای آشنایی با  SSI80 کلیک کنید

در اینجا از تمام همکارانی که با تهیه و نصب این اینورتر به پیشرفت چرخه تولید این دستگاه کمک میکند تشکر ویژه داریم.

با احترام تیم مهندسی بازرگانی SSInverter

Default Blue Green